Uçuşunuz rötarlı mıydı, iptal mi edildi veya koltuk kapasitesinin üzerinde miydi?

Uçuşunuz üç saatten fazla mı rötar yaptı?

Tazminat alma hakkınızı kullanın!

Hakkımızda

Ucakgecikmeleri.com, iptal, rötar veya gecikme ya da uçağa alınmama durumlarında tazminat alma hakkına sahip olan havayolu yolcularına yasal yardım sağlamaktadır.

Şirketimiz 2012 yılında Danimarka’da kurulmuştur. Şu an hala İsveç, Norveç, Finlandiya, Polonya, Almanya, Çek Cumhuriyeti ve Kanada’da hizmet vermektedir.

Ucakgecikmeleri.com, uçak yolcusu haklarını korumakta yoğunlaşan hukuki süreç üzerine uzmanlaşmıştır ve davaların sonuçları için son derece önemli olan uçuşlar, hava şartları, vb. hususlar konusundaki bilgilere erişimi bulunmaktadır.

Pek çok yolcudan gelen talepleri bir merkezde toplayarak ve çok sayıda davayı içeren sistematik bir dava geçmişi ile maliyetlerimizi aşağıda tutmayı başarıyoruz.

En yüksek ödeme yapabilen hizmetlerden biriyiz, çünkü bizler, havayollarından gelen ret cevaplarını kesinlikle kabul etmiyoruz. Bunun yerine, havayollarının ret cevabı geldiğinde, sizin davanızı mahkemeye taşıyoruz. Bu hizmetlerin hepsi, sizin davanızı kazandığımızda aldığımız ücretin içinde bulunuyor.

Ucakgecikmeleri.com olarak bizler AB yasalarına göre çalışıyoruz. Bu yasalar da Avrupa’da olsun ya da olmasın yolcuların haklarını almaları için destektir. AB yasaların uygulanması için, ya AB sınırları içinde olaması gerekir veya AB sınırları dışındaki uçuşların AB menşeli havayoluna ait olması gerekir. Ucakgecikmeleri.com, seyahat sektöründeki paydaşlardan bağımsız, özel bir şirkettir.
This website uses cookies
Cookies Description
Necessary Title
Necessary Description
Performance Title
Performance Description
Analytics Title
Analytics Description
Advertisement Title
Advertisement Description