Uçuşunuz rötarlı mıydı, iptal mi edildi veya koltuk kapasitesinin üzerinde miydi?

Uçuşunuz üç saatten fazla mı rötar yaptı?

Tazminat alma hakkınızı kullanın!

Hizmetlerimiz

Tazminatınızı sizin için bizler alıyoruz

Ucakgecikmleri.com olarak tazminat talebiniz ile ilgili gerekli tüm hukuki bilgi ve tecrübeye sahibiz. Çoğu yolcu yaşadığı bazı mağduriyetlerde, tazminat alma hakkına sahip olduğundan haberdar değildir. Oysa ki, Avrupa Birliğinin 11/2/2004 tarihli ve (EC) 261/2004 sayılı Tüzüğünce, gecikme, iptal ya da koltuk sayısına göre fazla bilet satışı ile karşılaşmış tüm yolcular, ortada mücbir bir sebep olmadığı zaman, tazminat hakkına sahiptir. Tazminatın miktarı, uçuşun mesafesine ve rötarın uzunluğuna bağlıdır.

Ucakgecikmeleri.com olarak sizin için tazminat alma hakkınızı araştırıyor ve tazminatınızı biz talep ediyoruz, yerine göre davayı mahkemeyede taşıyabiliyoruz. Havayolu şirketiyle iletişimi düşünmenize gerek yok, bunu biz üstleniyoruz. Böylece genel olarak uzun ve meşakketli bir süreçten sizi kurtarıyoruz ve sizin adınıza tazminatınızı alıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey; uçuş kartı, bilet ve fatura gibi dokümanlarınızı bize ulaştırmak. Geriye kalan tüm işlemleri biz yürütüyoruz.

Hangi durumlarda size yardım edebiliriz

Eğer rötar ya da iptal "havayolunun denetimi dışındaki istisnai durumlardan" kaynaklanmışsa, havayolu tazminat ödemekle yükümlü değildir. Tazminat ödemekle yükümlü olduğu durumlar, son derece kapsamlı ve tekniktir.

Bu nedenle, yolcular tazminat taleplerinin çoğunlukla yanlış bir şekilde havayolları tarafından reddedilmesi durumuyla karşılaşmaktadır. Karmaşık mevzuat ve dava hukuku konusunda yolcunun deneyim ve kavrama eksikliği nedeniyle, hak ettikleri tazminatı alamazlar. Oysa ki yasalara göre bu tazminat hakkından yararlanma hakları vardır. Ucakgecikmeleri.com, hukuk konusunda uzmanlaşmıştır ve davaların sonuçları için son derece önemli olan uçuşlar, hava şartları, vb. hususlar konusundaki bilgilere erişimi bulunmaktadır.

Aktif olduğumuz alanlar

2012 yılından beri, Danimarka, İsveç, Almanya, Finlandiya, Polonya, Kanada ve Çek Cumhuriyeti'nde uçak gecikme ve iptallerinde birçok yolcuya yardımcı olduk. Havayolunun elinde olmayan sebeplerden dolayı gerçekleşen tüm gecikmeler ve iptallerde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Birçok durumda, havayolu tazminat vermeyi reddedebilir. Bizler ise, bu endüstriyi en iyi bilen hukuk uzmanları olarak bu retlerin hiçbirini kabul etmiyoruz ve en az 2 yıla kadar gecikme ve iptal yaşadığınız tüm uçuşlarınızda tazminatınızı alabiliyoruz. Bu süreci bazen mahkemeye yansımadan halledilebiliyoruz ve tazminatınızı size hemen ulaştırıyoruz. Bazı durumlarda ise havayolu itiraz ediyor. Bizler de hiçbir itirazı kolay kolay kabul etmiyoruz ve uzun hukuki süreçleri sizin için üstleniyoruz. Sizi tüm süreçten haberdar ediyoruz. Pek çok yolcudan gelen talepleri bir merkezde toplayarak ve çok sayıda davayı içeren sistematik bir dava geçmişi ile ölçek ekonomilerinden yararlanarak, maliyetlerimizi aşağıda tutmayı başarıyoruz.

Yolcular için hiçbir risk bulunmamaktadır çünkü biz yalnızca, tazminat ödendiğinde sizden, ödenen miktarın %25'i değerinde bir ücret ve bununla birlikte geçerli vergilerin ödemesini almaktayız. Başarı yoksa, masraf da yok.

This website uses cookies
Cookies Description
Necessary Title
Necessary Description
Performance Title
Performance Description
Analytics Title
Analytics Description
Advertisement Title
Advertisement Description