Uçuşunuz rötarlı mıydı, iptal mi edildi veya koltuk kapasitesinin üzerinde miydi?

Uçuşunuz üç saatten fazla mı rötar yaptı?

Tazminat alma hakkınızı kullanın!

Ucakgecikmeleri.com olarak elde ettiğimiz tazminat oranının 25%'ini (artı KDV) almaktayız. Eğer size tazminat kazanamazsak, tarafınıza yansıyan hiçbir ücret bulunmayacaktır. Müşterilerimiz herhangi bir tazminat almadıkça ücret ödemez. Bu durumda Ucakgecikmeleri'de herhangi bir ücret talep etmez.
Aldığımız bir davanın süresi birkaç hafta ile birkaç yıl arasında değişebilir. Bu havayolu şirketinin tazminat talebimizi kabul edip etmemesi belirlemektedir.

Uzun ve zahmetli bir süreci sizler için üstleniyoruz

Ucakgecikmeleri.com olarak tecrübemiz, havayollarına tazminat konusunda başvuran kişilerin hiçbir cevap alamadıklarını, ya da yanlış bilgilendirmelerle geri çevrildiklerini göstermektedir. Bu süreç çok uzun ve zahmetli olabiliyor. Bizler de yolcuların adına tazminat süreçlerini üstleniyoruz ve sizin için tazminatınızı alıyoruz. Bu nedenle de uzmanlık alanımızı buna göre şekillendirdik. Ucakgecikmeleri.com olarak bizler havayollarının sunduğu klasik ret yöntemlerini kabul etmiyoruz. Böyle durumlarda doğruluk payını araştırıyoruz ve duruma göre davaları mahkemeye taşıyabiliyoruz.
Bilet, fatura veya biniş kartı bilgileri olması koşuluyla en fazla 3 yıllık eski vakalara bakabiliriz.
Hizmetimiz charter uçuşlar yapan havayolları da dâhil olmak üzere tüm havayollarını kapsamaktadır.
Evet, AB içi, AB üyesi olan bir ülkeden veya AB üyesi bir havayolu şirketiylen seyahat edip, olağanüstü durumların dışında meydana gelmiş, uçak gecikmesi, iptali veya koltuk sayısına göre fazla bilet satışı nedeniyle mağduriyet yaşayan herkes, bir tazminat talep etmek amacıyla doğrudan havayollarına başvurabilir. Uçak gecikmesinin 3 saat aşması gerekmektedir. Yolcu haklarınızı öğrenmek için, AB kurallarına şuradan bakabilirsiniz: buraya tıklayınız. AB düzenleyici çerçevesi, daha sonradan mevzuatı belirleyen pek çok hükümle tamamlanmıştır.

Lakin tüm bu yasalara rağmen, çoğu havayolu şirketi, rötarın alışılagelmiş bir şekilde "havayolunun denetimi dışında olan istisnai durumlardan" kaynaklandığını ve sorunu çözmek için "makul olan tüm adımları" attıklarını iddia etmektedir. Bu nedenle, müşteri çoğu kez hak ettiği tazminatı alamamaktadır.

Ucakgecikmeleri.com sizin için ne yapabilir?

Ucakgecikmeleri.com'un avukatları, yukarıdaki sınıflandırmalara giren davaları değerlendirirler ve yolcu tazminat hakkı için ne kadar ödeneceğini hesaplama konusunda uzmanlaşmışlardır. Bizler yolcu haklarını koruma konusunda uzmanlaşmış bir kadroyuz ve güvenilir bir sistem kapsamında yolcuların haklarını savunuyoruz. Çok sayıda davamız olduğu için, işlemlerimizi etkin ve düşük maliyetli bir şekilde yürütebiliyoruz, davaları doğru bir şekilde değerlendirebileceğimize güvenerek, kendi paramızla sizin için yatırım yapmaya hazırız. Bu nedenle, Ucakgecikmelerin hizmetlerinden yararlanılması maddi bir risk içermemektedir. Kazanmadığımız takdirde, hiçbir masraf ödemezsiniz.

Hesaplama aracımızı deneyebilir ve buraya tıklayarak talepte bulunabilirsiniz.
AB yönetmeliği, AB üyesi olan veya bu kuralları ve yasaları benimseyen tüm ülkelerde geçerlidir. Bu ülkeler arasında Norveç, İzlanda, İsviçre, ve Batı Balkanlar dahildir.

Türkiye AB yönetmeliğin kapsamı altında değildir. Bu nedenle Türkiyeden başlayan bir seyahatiniz sadece AB menşeli bir havayolu şirketiylen olduğu sürece AB kuralı kapsamı altında olacaktır. Veya türk menşeli bir havayolu şirketiylen yapacağınız bir seyahatiniz, sadece AB üyesi bir ülekeden başladığı sürece AB kuralları kapsamı altında olacaktır.

Ülkeler sırasıyla;
Almanya
Arnavutluk
Avusturya olarak belirlenmiştir
Belçika
Bosna Hersek
Bulgaristan
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Estonya
Finlandiya
Fransa
Hırvatistan
Hollanda
İngiltere
İrlanda
İspanya
İsveç
İsviçre
İtalya
Kanarya Adaları
Karadağ
Kıbrıs
Kosova
Latviya
Lüksemburg
Macaristan
Makedonya
Malta
Norveç
Polonya
Portekiz
Sırbistan
Slovakya
Slovenya
Tazminat, bilet ücretini kimin karşıladığına bakılmaksızın, yolcuya verilmektedir. Yani, bir iş gezisi sırasında rötar yaşadıysanız, tazminat için hak kazanan ve talepte bulunabilecek olan kişi sizsinizdir.
This website uses cookies
Cookies Description
Necessary Title
Necessary Description
Performance Title
Performance Description
Analytics Title
Analytics Description
Advertisement Title
Advertisement Description