Uçuşunuz rötarlı mıydı, iptal mi edildi veya koltuk kapasitesinin üzerinde miydi?

Uçuşunuz üç saatten fazla mı rötar yaptı?

Tazminat alma hakkınızı kullanın!

Kendi başıma başvuru yapabilir miyim?

Evet, AB içi, AB üyesi olan bir ülkeden veya AB üyesi bir havayolu şirketiylen seyahat edip, olağanüstü durumların dışında meydana gelmiş, uçak gecikmesi, iptali veya koltuk sayısına göre fazla bilet satışı nedeniyle mağduriyet yaşayan herkes, bir tazminat talep etmek amacıyla doğrudan havayollarına başvurabilir. Uçak gecikmesinin 3 saat aşması gerekmektedir. Yolcu haklarınızı öğrenmek için, AB kurallarına şuradan bakabilirsiniz: buraya tıklayınız. AB düzenleyici çerçevesi, daha sonradan mevzuatı belirleyen pek çok hükümle tamamlanmıştır.

Lakin tüm bu yasalara rağmen, çoğu havayolu şirketi, rötarın alışılagelmiş bir şekilde "havayolunun denetimi dışında olan istisnai durumlardan" kaynaklandığını ve sorunu çözmek için "makul olan tüm adımları" attıklarını iddia etmektedir. Bu nedenle, müşteri çoğu kez hak ettiği tazminatı alamamaktadır.

Ucakgecikmeleri.com sizin için ne yapabilir?

Ucakgecikmeleri.com'un avukatları, yukarıdaki sınıflandırmalara giren davaları değerlendirirler ve yolcu tazminat hakkı için ne kadar ödeneceğini hesaplama konusunda uzmanlaşmışlardır. Bizler yolcu haklarını koruma konusunda uzmanlaşmış bir kadroyuz ve güvenilir bir sistem kapsamında yolcuların haklarını savunuyoruz. Çok sayıda davamız olduğu için, işlemlerimizi etkin ve düşük maliyetli bir şekilde yürütebiliyoruz, davaları doğru bir şekilde değerlendirebileceğimize güvenerek, kendi paramızla sizin için yatırım yapmaya hazırız. Bu nedenle, Ucakgecikmelerin hizmetlerinden yararlanılması maddi bir risk içermemektedir. Kazanmadığımız takdirde, hiçbir masraf ödemezsiniz.

Hesaplama aracımızı deneyebilir ve buraya tıklayarak talepte bulunabilirsiniz.
This website uses cookies
Cookies Description
Necessary Title
Necessary Description
Performance Title
Performance Description
Analytics Title
Analytics Description
Advertisement Title
Advertisement Description